515 183 845   /   577 111 629 stomatologlesna@gmail.com

Tani stomatolog Wałcz.

Wiele ludzi zaniedbuje swoje zęby, głównie z powodu strachu przed dentystą. Jest jednak taki tani stomatolog Wałcz, gdzie przy zastosowaniu najnowocześniejszych przyrządów, można wyleczyć zęby praktycznie bezboleśnie. Ci którzy pamiętają stare fotele dentystyczne, będą zdziwieni, jak bardzo ta dziedzina medycyny się rozwinęła. W gabinecie w Wałczu już od samych drzwi, panuje bardzo serdeczna i przyjazna atmosfera. Jego wystrój wpływa uspokajająco na każdego przychodzącego pacjenta. Sympatyczne panie rejestratorki z uśmiechem i oczywiście pięknymi ząbkami, szybko i sprawnie umawiają klientów na wizytę. Ponieważ ten gabinet specjalizuje się w wielu dziedzinach, wystarczy naświetlić problem a zostaniemy skierowani do odpowiedniego specjalisty. Leczymy u nas dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. Oprócz wspaniałej atmosfery przy relaksacyjnej muzyce, zestresowany pacjent z cała pewnością pozbędzie się strachu. Nasze pomieszczenia są klimatyzowane. Czekający na swoją kolejkę, mają dostęp do ciekawej lektury. Staramy się jednak tak umawiać pacjentów, żeby ten okres oczekiwania był jak najkrótszy. Dzięki temu, że jesteśmy niedrogim gabinetem mamy wielu chętnych.

tani stomatolog Wałcz

Co oferuje gabinet?

Ponieważ leczymy osoby we wszystkich przedziałach wiekowych, nasza oferta jest jednocześnie bardzo duża. Zaczynając od zwykłej profilaktyki, poprzez ortodoncję, stomatologię estetyczną, chirurgię szczękową, nasz tani stomatolog Wałcz cieszy się zaufaniem klientów. Dentysty boją się wszyscy a szczególnie ci najmłodsi. Rzadko się zdarza dziecko, naprawdę odważne. Nie rozumiemy dlaczego jeszcze w dzisiejszych czasach panuje takie podejście, jakby tutaj komuś robili krzywdę. Nasi lekarze mają odpowiednie podejście do dzieci, które wychodzą coraz częściej uśmiechnięte i zmotywowane do wizyt kontrolnych. Wiele osób tak bardzo zaniedbało swoje uzębienie, że do działania musi wkroczyć chirurg. Najbardziej ludzie lękają się leczenia kanałowego, możemy jednak zapewnić, że obecnie jest ono praktycznie bezbolesne. Podobnie jest ze wstawianiem implantów.
Podkreślamy, że nie należy bać się wizyty u dentysty, wszystko naprawdę jest wykonywane w komfortowych warunkach a co ważne bezboleśnie. Zajmujemy się także ortodoncją i wcale nie dotyczy ona tylko i wyłącznie dzieci. Również osoby dorosłe chcą zadbać o ładny uśmiech. Warto więc zapoznać się z naszą ofertą i umówić termin.

Kogo zatrudniamy?

Najważniejszymi osobami w naszym gabinecie są oczywiście dobrze wykształceni, lekarze stomatolodzy. Wszyscy są bardzo dobrymi specjalistami w swojej dziedzinie. Ukończyli najlepsze uczelnie. Niektórzy z nich odbywali także praktyki za granicą. Na bieżąco uczestniczą we wszystkich sympozjach i szkoleniach. Wszystko po to, aby tani stomatolog Wałcz kojarzony był z przyjazną atmosferą oraz pełnym profesjonalizmem. Doszkalanie jest bardzo istotne, ponieważ w tej dziedzinie następują ciągłe zmiany. Wprowadzany zostaje na rynek bardzo nowoczesny sprzęt oraz nowe, niekiedy bardzo potrzebne leki. Pracują u nas również, bardzo sympatyczne panie asystentki, dzięki którym leczenie przebiega szybciej i sprawniej. Oczywiście całością zarządza przemiła pani kierownik, dbająca o estetykę pomieszczeń, sprawy finansowe oraz zajmuje się pracami biurowymi. Nie można pominąć bardzo ważnych osób, którymi są panie rejestratorki. To właśnie one jako pierwsze mają kontakt z pacjentem. Od ich podejścia zależy, czy klient zdecyduje się na leczenie w naszym gabinecie.

tani stomatolog Wałcz

Dlaczego warto przyjść?

Nasz gabinet przy ulicy Leśnej warto odwiedzić z wielu względów. Po pierwsze jest to tani stomatolog Wałcz. Od samych drzwi stwarza bardzo miłą atmosferę, dzięki przemyślanemu wystrojowi poczekali. Wiadomo od dawna, że najważniejsze jest zawsze pierwsze wrażenie. My postaraliśmy się o to, aby poczekalnia była estetyczna, zachęcająca do wejścia. Ponadto ważny jest dla nas każdy pacjent. Staramy się zrobić, to co możliwe, aby uratować jak najwięcej chorych zębów. Co jest ważne, zawsze można ustalić jakiś dogodny termin. Wiadomo, że wiele osób zajętych jest zawodowo i nie zawsze może opuścić miejsce pracy, dlatego mamy tak ustalone godziny pracy, aby każdy mógł coś dla siebie wybrać. Największym naszym atutem jest na pewno fachowa obsługa. Każdej osobie cierpliwie tłumaczymy, kolejność wykonywanych kroków podczas leczenia. W ten sposób udaje się pacjenta oswoić z gabinetem i jego wyposażeniem, eliminując jednocześnie strach przed przystąpieniem do leczenia. Dbamy o wszystkich, aby zawsze wychodzili zadowoleni i wracali co pół roku na kontrolę swojego uzębienia.

Wyposażenie gabinetu.

Żeby zachęcić pacjenta do odwiedzenia ,właśnie konkretnego gabinetu, zwraca się szczególną uwagę na jego wygląd. Podstawą jest sterylna czystość, nie oszczędzamy na środkach czystości i odkażających. Zadbaliśmy o nowoczesne umeblowanie do przechowywania narzędzi medycznych, środków farmakologicznych oraz innych potrzebnych materiałów. Podstawą jest jak wszędzie bardzo wygodny fotel z możliwością regulowania jego wysokości, odległości, kontu pochylenia, aby lekarz miał swobodny dostęp do pacjenta. Ważnym elementem jest zlewozmywak z ciepłą i zimną wodą oraz specjalnym płynem odkażającym. Pomimo stosowania rękawiczek ochronnych, zawsze po każdej wizycie, lekarz oraz jego asystenci odkażają ręce. Wszystkie narzędzia sterylizowane są według ściśle przestrzeganych wytycznych. Czystość i higiena pracy jest niesamowicie istotna.

Co powinniśmy wiedzieć?

Gabinet znajdujący się przy ulicy Leśnej Wałczu, jest naprawdę najlepszym miejscem do bezstresowego leczenia zębów. Pracujący tam specjaliści oprócz doświadczenia, posiadają także wiele certyfikatów i zaświadczeń potwierdzających ich wiedzę, specjalizację oraz uczestnictwo w różnego rodzaju kursach, szkoleniach, sympozjach. Dlatego też możecie Państwo mieć pewność, że nie trafiliście na przypadkowych lekarzy a naprawdę doświadczonych fachowców. Oprócz swojej wiedzy medycznej cechuje ich również umiejętność kontaktu z pacjentami. W tym zawodzie jest to bardzo istotne, ponieważ większość przychodzi ze strachem w oczach. Trzeba więc im uświadomić, że jest to lekarz, który chce pomóc a nie straszyć. Nawiązanie dobrego kontaktu jest połową sukcesu w leczeniu zębów. Wizyty w tym gabinecie umówić można od poniedziałku do piątku. Oczywiście w nagłych sytuacjach, staramy się przyjąć osoby z silnym bólem poza kolejnością. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszych usług. Będziecie Państwo na pewno zadowoleni.

Wałcz, ul. Leśna 3

p

NIP 765 130 36 62
REGON 570322819

pon-czw: 9:00-19:00,

pt: 9:00-17:00

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności więcej informacji

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Wyjdź