515 183 845   /   577 111 629 stomatologlesna@gmail.com

Tani dentysta Wałcz.

Stomatolog kojarzy się większości ludzi z bardzo przykrymi doświadczeniami. Na samą myśl o wizycie w takim miejscu odczuwamy strach. Inaczej jest kiedy zajmie się nami tani dentysta Wałcz. Przekraczając progi tego gabinetu, już od pierwszego momentu zaczynamy nabierać pewności, że nic nam się złego tutaj nie stanie. Przemiłe panie rejestratorki z uśmiechem na twarzy witają każdego pacjenta. Po zapoznaniu się z problemem z jakim przyszedł, umawiają na wizytę, wyznaczając konkretny, dogodny termin. Gabinet mieszczący się w Wałczu przy ulicy Leśnej, stwarza przyjazną atmosferę. Zatrudnieni w nim lekarze mogą pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem. Są to absolwenci najlepszych naszych uczelni, uczestniczący na bieżąco w organizowanych szkoleniach, kursach oraz sympozjach. Przychodząc do nas będą Państwo mieli pewność, że znaleźli się w bardzo dobrych rękach. Indywidualne podejście do każdego pacjenta, zniweluje w pewnym stopniu strach przed tym fotelem stomatologicznym. Warto skorzystać z naszych usług, będą państwo bardzo zadowoleni także z oferty cenowej. Zachęcamy do przyjścia.

tani dentysta Wałcz

Jak leczymy?

Gabinet nasz świadczy bardzo solidne i kompleksowe usługi. Skierowane są one do wszystkich osób dorosłych a także dzieci. Podobnie jak i inne dziedziny medycyny, stomatologia stale się rozwija. Produkowane są coraz nowocześniejsze urządzenia i narzędzia do leczenia zębów. Tani dentysta Wałcz na bieżąco śledzi nowości, które także mają zastosowanie w tymże miejscu. Ludzie przychodzą do nas z różnymi sprawami. Niektórzy typowo profilaktycznie inni z bardzo dużymi ubytkami lub problemami ortodontycznymi. Wszystkie te usługi posiadamy w naszej ofercie. Staramy się wyleczyć każdy ząb, jeśli nie jest to możliwe wstawiamy implanty. W bardzo trudnych przypadkach sprawę przejmuje chirurg szczękowy. Tak więc, bez względu na to z czym mamy do czynienia, gwarantujemy bezbolesne leczenie, nawet kanałowe. Przed nim wiele osób naprawdę się boi. Zapewniamy, że w dzisiejszych czasach pobyt u stomatologa nie musi być straszny. Dla nas najważniejszy jest pacjent, dlatego przed przystąpieniem do jakiekolwiek leczenia, szczegółowo wyjaśniamy sposób leczenia. Niekiedy, to jedynie wizyty kontrole. Są jednak pacjenci, którzy przez strach bardzo zaniedbali to co ważne- swoje zęby. Nie krytykujemy ich za takie postępowanie.

Kto z nami pracuje?

W naszych szeregach zatrudnieni są tylko bardzo dobrzy i doświadczeni fachowcy. Mogą oni pochwalić się wieloma dyplomami, certyfikatami, zaświadczeniami z ukończonych kursów, szkoleń, udziału w sympozjach. Niektórzy z nich odbywali praktyki w renomowanych placówkach w kraju, pod okiem świetnych profesorów oraz czasowo za granicą. Nie są to osoby przypadkowe. Tani dentysta Wałcz to zespół tak dobrany, aby pacjent znalazł w naszym gabinecie cały pakiet usług. Zatrudniamy m.in. ortodontę i chirurga szczękowego. Pomagają nam w pracy asystenci oraz higienistki stomatologiczne. Dzięki nim leczenie jest sprawniejsze. Nad całością czuwa nasza pani kierownik. Dba ona między innymi o zamówienia konkretnych, a jednocześnie bardzo nam potrzebnych sprzętów oraz narzędzi. Czuwa nad płynnym przepływem pacjentów. Tak naprawdę wszelkie sprawy biurowe, urzędowe oraz higieniczno-sanitarne należą do jej obowiązków. Należałoby wspomnieć także, o naszych sympatycznych paniach rejestratorkach. One umawiają pacjentów na wizyty. Mają pierwszy kontakt z wszystkimi przychodzącymi osobami. Swoją postawą zapewniają, że klienci przestają odczuwać lęk przed fotelem. Orientują się doskonale w specjalności każdego z lekarzy, mogą więc skierować pacjenta do odpowiedniego specjalisty.

tani dentysta Wałcz

Nasze pomieszczenia.

Przychodzą do gabinetu na ulicy Leśnej, pierwszym pomieszczeniem z jakim się spotykamy jest poczekalnia połączona z rejestracją. Jest ona urządzona bardzo nowocześnie. Sprzyja atmosferze oczekiwania na swoją kolejkę. Nie zawsze uda się zaplanować co do minuty wizytę. Tani dentysta Wałcz spieszy także z pomocą, w nagłych wypadkach. Kiedy przychodzi pacjent z bólem staramy się, aby został od razu przyjęty. Czas umila im bogata kolekcja nie tylko czasopism, ale także płynąca z głośników relaksująca muzyka. Można także napić się wody. Do dyspozycji jest toaleta. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, korzystać można również z Wi-Fi. Na zewnątrz przygotowano parking dla pacjentów. Gabinet lekarski wyposażono w najnowocześniejsze sprzęty, oraz urządzenia potrzebne do kompleksowego leczenia zębów. Nowoczesne szafki i pojemniki wykorzystywane są do przechowywania w danym momencie niepotrzebnych narzędzi dentystycznych. Wszędzie jest czysto i lśniąco. W pomieszczeniu obowiązkowo znajduje się zlewozmywak oraz płyn dezynfekujący i odkażający. Panować muszą tutaj sterylne warunki. O to dba cały zatrudniony zespół. Czystość i porządek to niezwykle istotne sprawy, o których należy zawsze pamiętać.

Czy warto tu zawitać?

Zdajemy sobie sprawę z dużej ilości istniejących gabinetów, staramy się jednak być konkurencyjni. Oferujemy najniższe ceny. Zapewniamy możliwość płacenia kartą za wykonaną usługę. Jesteśmy przede wszystkim wszechstronni. Przeważnie leczenie rozpoczyna się od wyleczenia lub usunięcia zębów, w kolejnym kroku możemy przystąpić do przygotowania protezy lub implantów. To zależy już od klienta. My możemy jedynie doradzić co byłoby korzystniejsze w danym przypadku. Obecność specjalisty ortodonty jest także bardzo ważna, przy okazji leczenia, można zająć się stroną estetyczną. Wydawałoby się, że do ortodonty chodzą tylko dzieci. Jest to jednak myślenie błędne. Także osoby dorosłe pragną poprawić swój zgryz i wygląd swojego uśmiechu. Wszystkie te sprawy możemy załatwić u nas, dlatego warto umówić się do naszego gabinetu na wizytę.

Najważniejsze informacje.

Ważne dla pacjentów jest to, że godziny pracy mamy tak zaplanowane, że osoby pracujące mogą sobie wybrać odpowiednią porę. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Do naszego gabinetu jest dogodny dojazd. Osoby przyjeżdżające środkami komunikacji publicznej, mogą swobodnie poczekać na swoją kolejkę w miłej i sympatycznej atmosferze. Ta atmosfera oraz miłe towarzystwo pań z obsługi sprawiają, że czas płynie, niesamowicie szybko i niepostrzeżenie. Dzieciom też się nie nudzi. Mają przygotowany kącik z książeczkami, a także mogą pooglądać bajki czekając na wizytę do stomatologa. Zachęcamy do przyjścia do naszego gabinetu. Zapewniamy, że będą Państwo bardzo zadowoleni.

Wałcz, ul. Leśna 3

p

NIP 765 130 36 62
REGON 570322819

pon-czw: 9:00-19:00,

pt: 9:00-17:00

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności więcej informacji

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Wyjdź