515 183 845   /   577 111 629 stomatologlesna@gmail.com

Ortodonta Wałcz.

W jednym z miast województwa zachodniopomorskiego, przyjmuje w nowoczesnym gabinecie ortodonta Wałcz przy ulicy Leśnej. W naszym gabinecie obsługujemy nie tylko dzieci, ale także osoby dorosłe. Każdy kto ma problemy ze zgryzem lub zauważył u dzieci wrodzone wady, oraz nieprawidłowo rozwijające się zęby, powinien jak najszybciej się do nas zgłosić. Lekarz specjalizujący się w tej dziedzinie, podpowie jakie byłoby najlepsze rozwiązanie, by przywrócić prawidłowy układ zębów. Zatrudniamy u nas najlepszych specjalistów, którzy pochwalić się mogą zdobytymi dodatkowo certyfikatami, świadectwami z uczestnictwa w szkoleniach. Na bieżąco, gdy tylko jest organizowane gdziekolwiek sympozjum obejmujące tematykę specjalisty, naturalnie zawsze bierze w nim udział. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej wzbogacać swoją wiedzę w wybranej specjalizacji. Bardzo często wprowadzane są na rynek nowości i nasi stomatolodzy chcą być na bieżąco. W gabinecie panuje bardzo serdeczna atmosfera, w przylegającej do niego poczekalni komfortowe warunki, dla oczekujących pacjentów. Można poczytać prasę oraz kolorowe poradniki. Wszystko w atmosferze relaksacyjnej muzyki, działającej uspokajająco na zdenerwowanych często klientów. Dostępny jest również bezpłatny dostęp do WI-Fi co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne.

Ortodonta Wałcz

Dla kogo ten specjalista?

Wiele osób posiada wady zgryzu, niestety tylko niektóre z nich poddają się korygowaniu. Przeważnie kojarzono je z dziećmi. Jednakże do naszego gabinetu ortodonta Wałcz przychodzą także osoby dorosłe, pragnące poprawić i wyprostować zęby, aby móc się ładnie uśmiechać. Nieleczone wady mogą powodować wiele dolegliwości. Wady zgryzu mogą sprzyjać rozwijającej się próchnicy. Mogą także powodować dolegliwości bólowe oraz zmiany i przesunięcia w żuchwie. Dlatego już u małych dzieci powinno, dokonywać się kontrolnych wizyt w celu wczesnego wykrycia ewentualnych problemów. Szczególnie
u najmłodszych jest to bardzo ważne, na każdym etapie rozwoju. Na wczesnym etapie można bardzo łatwo skorygować wszelkie nieprawidłowości. Przykre jest to, że niektórzy rodzice zaniedbują tego typu sprawy. Dorastający nastolatek z krzywymi zębami staje się pośmiewiskiem swoich rówieśników. Czy warto dziecku fundować taki stres? Nie, lepiej temu już wcześniej zapobiec. Inną grupę pacjentów stanowią osoby dorosłe, pragnące w swojej pracy móc swobodnie się uśmiechać a nie chować usta za dłonią. Nasi specjaliści pomogą Państwu znowu cieszyć się z ładnych zębów i swobodnego uśmiechu.

Jak przebiega leczenie?

Ortodonta Wałcz czeka na osoby mające problemy ze zgryzem. Oferuje profesjonalne leczenie pacjentów najmłodszych oraz osób dorosłych. U dzieci najczęściej stosuje się ruchome aparaty. Ma to związek ze stałym wzrostem. Najczęściej kończy się spodziewanym efektem. Najlepiej zgłosić się do specjalisty, gdy zaniepokoją nas niektóre zachowania naszej pociechy takie jak: zgrzytanie zębami, ssanie i obgryzanie palców, nieprawidłowa wymowa, nieprawidłowe oddychanie oraz wiele innych. Osoby dorosłe mogą zacząć leczenie na każdym etapie życia, warunkiem jest jednie to, aby wyleczone były wszystkie zęby. Zarówno u dzieci jak i u dorosłych na początku leczenia wykonuje się zdjęcie rentgenowskie. To jest podstawowa sprawa, która zostaje następnie skonsultowana z pacjentem w celu wybrania odpowiedniego sposobu leczenia. W każdym przypadku wykonuje się ponadto odcisk zębów, żeby na jego podstawie dobrać odpowiedni aparat korygujący. W czasie, gdy pacjent już otrzyma stosowny aparat, musi regularnie przychodzić na kontrolę w celu korygowania nacisku. Tylko w ten sposób ma szansę na proste, ładne zęby. Nie wystarczy przyjść raz do specjalisty zamówić sobie odpowiednie klamry i koniec. Na jednym spotkaniu nie kończy się leczenie. Aparat ortodontyczny otrzymujemy po to, aby on korygował nasz zgryz. Nie da się tego zrobić w tydzień. Jest to leczenie długotrwale, jednakże bardzo skuteczne.

ortodonta Wałcz

Zalety takiego leczenia.

Z wizyty w gabinecie ortodonta Wałcz warto skorzystać. Nie tylko poprawimy wady uzębienia, ale wizyta taka ma też podłoże psychiczne. Pacjent przestanie się stresować i wstydzić w miejscach publicznych. Pozbędzie się kompleksów związanych z nieprawidłowym układem zębów. Nastolatkowie nie będą się wstydzić umawiać na randki. Piękny uśmiech to też często argument dla pracodawcy, aby zatrudnić taką osobę. Są stanowiska, na których pracownik ma stały kontakt z klientami i oczywiście wygląd zewnętrzny a szczególnie, ładne zęby to podstawa. Podobnie jest w przypadku dzieci. Lepiej udać się do specjalisty, niż narażać na stres ze strony kolegów i koleżanek. Jest to dziedzina stomatologii stale się rozwijająca. Na rynku pojawiają się ciągle bardzo nowoczesne i prawie niewidoczne aparaty ortodontyczne. Wystarczy jakiś czas się przełamać i stosować do zaleceń stomatologa a szybko osiągnięty zostanie zadowalający efekt końcowy. Podczas jego noszenia bardzo ważna jest higiena jamy ustnej. W zależności od jego modelu zostaniemy poinformowani przez lekarza prowadzącego, w jaki sposób myć zęby, aby nie uszkodzić aparatu.

Jak wygląda gabinet?

Podstawą każdego gabinetu lekarskiego jest zachowanie szczególnych środków bezpieczeństwa, stosowanych wobec pacjenta a także przez lekarza. Do bardzo ważnych spraw należy używanie przede wszystkim rękawiczek ochronnych, wymienianych często. Nie należy na nich oszczędzać. Narzędzia dentystyczne są po każdorazowym użyciu, wyparzane i dezynfekowane, by nie doszło do zarażenia jakąś chorobą. Ponadto pomieszczenie, w którym przebiega leczenie musi być bardzo czyste. Obecnie istnieje do wyboru wiele środków dezynfekujących. Zamontowany zlewozmywak, to podstawa, żeby móc na miejscu umyć ręce płynem bakteriobójczym. Wszystkie te działania są niezbędne, w każdym porządnym gabinecie. My o tym doskonale wiemy, dlatego mogą Państwo mieć pewność, że wszystkie czynności wykonywane są w niemalże sterylnych warunkach. Pacjent a także stomatolog musi obowiązkowo założyć fartuch lub pelerynę chroniącą przed zarazkami jakie mogliśmy przynieść, przychodząc na wizytę. Te same wymogi dotyczą asystenta stomatologicznego, pomagającemu lekarzowi podczas wizyty pacjenta. U nas jest profesjonalnie, terminowo i bezpiecznie. Zachęcamy do skorzystania z naszej opieki lekarskiej.

Kim są pracownicy?

W gabinecie w Wałczu oprócz wspaniałej i doświadczonej ekipy stomatologów zatrudnieni są asystenci, pomagający lekarzom podczas leczenia pacjenta. O cały gabinet dba pani kierownik. Jest ona odpowiedzialna za terminowe dostawy potrzebnych środków opatrunkowych, farmakologicznych oraz nowoczesnych sprzętów. Należy do niej także załatwianie wszelkich spraw biurowych. Zaznaczyć można, że przyjmujemy także transakcje kartami płatniczymi. Po przekroczeniu drzwi wejściowych powitają Państwa wiecznie uśmiechnięte oraz bardzo sympatyczne panie rejestratorki. Mając do dyspozycji takie wspaniałe warunki warto w naszym gabinecie podjąć leczenie stomatologiczne.

Wałcz, ul. Leśna 3

p

NIP 765 130 36 62
REGON 570322819

pon-czw: 9:00-19:00,

pt: 9:00-17:00

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności więcej informacji

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Wyjdź