515 183 845   /   577 111 629 stomatologlesna@gmail.com

Implanty Wałcz.

Gabinet przy ulicy Leśnej znany jest z tego, że ma do zaproponowania dla swoich klientów implanty Wałcz. Oczywiście jest to tylko jedna z ofert, ponieważ w rzeczywistości prowadzi kompleksowe leczenie od profilaktyki, do bardzo trudnych przypadków, wymagających interwencji chirurgicznej. Pracują u nas najlepsi lekarze stomatolodzy o różnych specjalizacjach. Przyjmujemy w naszym gabinecie dzieci oraz osoby dorosłe. Każdy Państwa problem z uzębieniem zostanie przez nas rozwiązany bardzo szybko i profesjonalnie. Atmosfera panująca u nas pozbawia lęku przed tym specyficznym fotelem, najbardziej przerażoną osobę. Oprócz fachowej wiedzy nasi medycy posiadają bardzo dużą wiedzę psychologiczną. Potrafią uspokoić i przekonać najbardziej przestraszonego pacjenta. Okazuje się, że nie tylko dzieci się boją, często dorosłe osoby jeszcze bardziej. Zapewniamy, że nie ma powodu do strachu, ponieważ w dzisiejszych czasach wszystkie zabiegi wykonujemy praktycznie bezboleśnie, stosując bardzo nowoczesne przyrządy oraz środki farmakologiczne uśmierzające ból. Apelujemy do wszystkich osób, aby dbały o swoje zęby. Nie należy czekać, aż wszystkie zęby się zepsują. Po co? Sami sobie zrobimy tylko krzywdę. Lepiej zapobiegać niż ponosić później wysokie koszty leczenia.

implanty Wałcz

Nowe zęby.

Implanty Wałcz, jest jedną z dziedzin stomatologii. Stosowane w różnych gabinetach, od wielu już lat, nie są więc żadną nowością w dzisiejszych czasach. Praktycznie po raz pierwszy zostały użyte już w latach 60-tych ubiegłego wieku. Z roku na rok rozwijają się nowoczesne technologie, pozwalające doskonale uzupełniać brakujące uzębienie. Nasi lekarze także bacznie obserwują te zmiany. Biorą czynny udział w szkoleniach, kursach, sympozjach. Dowodem tego są liczne certyfikaty, świadectwa, dyplomy. Niektórzy z nich odbywali praktyki w najlepszych klinikach w Polsce a także za granicą. Dzięki temu mogą Państwo być spokojni o swoje leczenie. Zapewniamy, że mamy naprawdę bardzo doświadczoną kadrę. Szkoda tylko, że niektórzy tak bardzo zaniedbali tak ważną sprawę, jaką są zdrowe zęby. Ich brak jest często przyczyną wielu chorób. Pojawiają się problemy żołądkowe na skutek niedokładnego pogryzienia pokarmów, rozwijają się bakterie w jamie ustnej atakując jeszcze pozostałe zęby. Wszystkiego można uniknąć poprzez systematyczne wizyty w naszym gabinecie. W tej chwili nie ma powodu do obaw przed bólem, ponieważ dostępne środki skutecznie go niwelują. Nie warto więc czekać, tylko zawitać do naszej placówki.

Dla kogo ta metoda?

W momencie, kiedy zabraknie nam zęba najlepiej zgłosić się do gabinetu implanty Wałcz, w celu uzupełnienia ubytków. Zabieg ten polega na zastąpieniu brakującego zęba, śrubą z tytanu, która go naśladuje. Na nią wówczas nakładany jest piękny nowy ząb (korona). W przypadku takiej metody niwelowania ubytków nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań dotyczących wieku. Problemy zaczynają się, gdy układ kostny uległ bardzo dużemu zniekształceniu, wówczas proces ten trwa znacznie dłużej. Należy bowiem przygotować odpowiednio tkankę kostną aby móc zastosować tytanowe śruby. Taki sztuczny ząb zachowuje się jak naturalny. Posiada taką samą siłę nacisku jak zdrowy ząb. Często wykonuje się ten zabieg bezpośrednio po usunięciu starego zęba. W takiej sytuacji bardzo szybko tytanowy korzeń, przystosowuje się do sąsiednich zębów. Żeby mieć pewność, że można zastosować od razu po wyrwaniu tą metodę, należy wykonać najlepiej tomografię komputerową. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości przyzębia wstrzymujemy się, aż do momentu jego wyleczenia, wtedy dopiero bezpiecznie wstawimy nowy. Im dłuższy okres minie od utraty zęba, tym bardziej zanikają kości. Możemy pocieszyć osoby, które już bardzo dawno straciły zęby, że w ich przypadku ich odnowienie również jest możliwe, jednakże bardziej czasochłonne. Nie warto, więc czekać z tym zbiegiem.

implanty Wałcz

Co powinniśmy wiedzieć?

Są jednak choroby w przypadku, których implanty Wałcz są niemożliwe do zastosowania. Jedne z nich to cukrzyca, HIV, paradontoza, choroby nowotworowe, psychiczne i inne. Nie oznacza to, że te osoby pozbawione zostaną zębów. Tak nie jest. One mają do wyboru jedynie, ruchomą protezę. Tytanowe korzenie z nowym zębem nie mają jakiegoś określonego terminu przydatności użytkowania, po którym należy go wymienić na nowy. W dużym stopniu zależy to jednak od nas samych. Konieczne jest odpowiednie dbanie o higienę jamy ustnej, czyli codzienne szczotkowanie odpowiednimi preparatami. Zawsze powtarzamy naszym pacjentom, żeby nigdy nie czekali zbyt długo. Zapraszamy kiedy tylko pojawi się problem. Leczenie stomatologiczne w dzisiejszych czasach jest zupełnie bezbolesne. Trzeba pozbyć się tego myślenia budzącego strach na samą myśl lub widok fotela dentystycznego.

Jaki jest nasz gabinet?

Jesteśmy nowoczesną placówką stomatologiczną, w której leczyć możemy wszystkie choroby zębów oraz przyzębia. Obsługujemy dzieci oraz osoby dorosłe. Przychodząc do nas mogą Państwo mieć pewność, że trafili w najlepsze ręce doświadczonych stomatologów. W gabinecie panuje sympatyczna atmosfera, jest estetycznie wykończony. W trosce o bezpieczeństwo personelu oraz naszych pacjentów dbamy o higienę i czystość. Jest to podstawa naszego leczenia. Sterylne narzędzia, odpowiedni ubiór lekarzy oraz ich asystentów to podstawa. Rozwój nowoczesnej technologii trafił i do nas w postaci nowoczesnych sprzętów i wygodnych foteli dla pacjentów oraz krzeseł dla personelu. Całe umeblowanie działa także uspokajająco na każdego. Nigdy nie krytykujemy osób, które przychodzą z bardzo zniszczonymi zębami. Cieszymy się, że zdecydowali się przyjść by zadbać o swoje zdrowie. Zawsze powtarzamy, że zmieniły się metody leczenia, które dzięki środkom uśmierzającym ból przebiegają praktycznie bezboleśnie.

Dlaczego do nas?

Wszystkimi sprawami związanymi z zakupem potrzebnych leków, odpowiednich sprzętów, estetycznym wyglądem, zajmuje się pani kierownik. Prowadzi ona także wszelką dokumentację księgową. W szeregach stomatologów mamy lekarzy, wszystkich specjalności, którym pomagają asystenci medyczni. Pierwszy kontakt z gabinetem odbywa się w poczekalni, do której przylega rejestracja. To właśnie panie rejestratorki kierują pacjenta do odpowiedniego lekarza. Poczekalnia jest bardzo nowoczesna, z siecią WI-Fi oraz kącikiem ciekawej lektury. Bardzo wygodne krzesła i płynąca z głośników muzyka stwarza miłą atmosferę oczekiwania. Dlatego nasz gabinet jest wyjątkowy. Nie tylko wyleczą Państwo kompleksowo swoje zęby, ale także wszystko to odbywa się w bardzo milej, przyjaznej atmosferze, w której zapomina się o całym strachu. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zapewniamy, że wszyscy pacjenci będą bardzo zadowoleni, że przyszli właśnie do naszej placówki.

Wałcz, ul. Leśna 3

p

NIP 765 130 36 62
REGON 570322819

pon-czw: 9:00-19:00,

pt: 9:00-17:00

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności więcej informacji

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Wyjdź