515 183 845   /   577 111 629 stomatologlesna@gmail.com

Stomatologia dziecięca

Podczas pierwszych wizyt dzieci w naszych gabinetach, pozwalamy im na spokojne i w pełni swobodne zapoznanie się z nowym otoczeniem, z naszymi lekarzami i asystentkami. Często rozmawiamy o ulubionych bajkach, by chwilę później oglądać je wspólnie na większym ekranie. Dopiero po dłuższej rozmowie, ustalamy taki plan leczenia, który będzie w pełni adekwatny do możliwości współpracy dziecka.

Bardzo zależy nam na tym, aby raz podjęte leczenie, w dłuższej perspektywie doprowadziło do całkowitego wyleczenia zmian próchnicowych, ale również przywoływało miłe wspomnienia. Nieraz zdarza się, że zaczynamy od leczenia zębów „mniej objętych próchnicą”, żeby najpierw zdobyć zaufanie dziecka i dopiero przy kolejnych wizytach podejmujemy się leczenia zębów, które wymagają od nas już nie tylko delikatnego ręcznego opracowania ubytku, ale również użycia znieczulenia czy konwencjonalnego „wiercenia”. Nie są nam również obce wszelkie zaburzenia sensoryczne u pacjentów. Na specjalne życzenie dziecka lub rodzica, unikamy bodźców dźwiękowych, świetlnych czy wibracji.

Pierwsza wizyta zawsze kończy się otrzymaniem dyplomu za odwagę, a każda następna- nagrodą.

W pracy z małym pacjentem stosujemy najlepszej jakości materiały. Śledzimy na bieżąco zalecania zarówno Amerykańskiej Akademii Stomatologii Dziecięcej jak i jej europejskiego odpowiednika.
Staramy się dać Państwu dostęp do sprawdzonego poziomu jakości usług.

Zapraszamy na:

N

Wizyty adaptacyjne

(już w momencie pojawienia się pierwszych zębów mlecznych)
N

Profilaktyka przeciwpróchnicowa

lakierowanie i lakowanie zębów mlecznych i stałych

N

Leczenie próchnicy zębów mlecznych

zarówno nieinwazyjne (stosowane w przypadku bardzo słabej współpracy dziecka), jak i inwazyjne (delikatne ręczne lub konwencjonalne maszynowe)

N

Leczenie próchnicy zębów stałych

N

Leczenie zębów po urazach

N

Diagnostyka i leczenie wad rozwojowych zębów

N

Wczesna diagnostyka wad zgryzu

N

Wczesne podcinanie wędzidełka języka

Kontakt

Godziny przyjęć: pon-czw: 9:00-19:00, Pt: 9:00-17:00

515 183 845, 577 111 629

lesna@stomatologlesna.pl

Wałcz, ul. Leśna 3

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności więcej informacji

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Wyjdź