515 183 845   /   577 111 629 stomatologlesna@gmail.com

Piotr Grinczelis

Jestem absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ukończyłem studia na wydziale lekarsko-stomatologicznym w 2003 roku.. W 2004 roku otworzyłem własną praktykę ADADENT w Przecławiu koło Szczecina. Od początku stawiam na ciągły rozwój praktyki aby pacjenci mogli liczyć na profesjonalne podejście do ich problemów.
Specjalizuję się w leczeniu ortodontycznym, pacjentów dorosłych i dzieci aparatami stałymi i ruchomymi. Swoje doświadczenie i kwalifikacje podnoszę regularnie biorąc udział w licznych kursach, sympozjach i konferencjach.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego (PTO).
Obecnie uczestniczę w zaawansowanym  międzynarodowym dwuletnim kursie FACE (Functional And Cosmetic Excellence) aby pomóc pacjentom z problemami ze stawem skroniowo-żuchwowym.
Zajmuję się także zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. Swoich pacjentów przyjmuję również w renomowanym gabinecie Stomatologia na leśnej w Wałczu. Zapraszam.

Wałcz, ul. Leśna 3

p

NIP 765 130 36 62
REGON 570322819

pon-czw: 9:00-19:00,

pt: 9:00-17:00

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności więcej informacji

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Wyjdź