515 183 845   /   577 111 629 stomatologlesna@gmail.com

Martyna Deja

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, członek PTSD.

Od kilku lat swoją uwagę skupiam przede wszystkim na tym, aby zapewnić dzieciom kompleksową opiekę stomatologiczną, która dostosowana jest do ich możliwości współpracy .

Każda sytuacja kliniczna jest rozpatrywana przeze mnie bardzo indywidualnie, tak aby wdrażane postępowanie mogło przynieść jak najwięcej korzyści zdrowotnych. 

Obecnie dzięki nowoczesnym metodom i materiałom, już przy minimalnym wymaganym poziomie współpracy, można wykonać zabiegi, które do momentu osiągnięcia przez dziecko wyższego poziomu rozwoju, skutecznie ograniczają dalszy postęp choroby próchnicowej. 

W sytuacjach klinicznych, które pilnie wymagają inwazyjnej ingerencji (u dzieci które dopiero zaczęły swoją przygodę w gabinecie dentystycznym, jak i również u tych, które posiadają najróżniejsze niemiłe wspomnienia) sięgam po metody bardzo delikatne, jak ręczne opracowanie ubytku próchnicowego lub leczenie maszynowe wspomagane sedacją gazem rozweselającym. 

Kontakt

Godziny przyjęć: pon-czw: 9:00-19:00, Pt: 9:00-17:00

515 183 845, 577 111 629

lesna@stomatologlesna.pl

Wałcz, ul. Leśna 3

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności więcej informacji

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Wyjdź