515 183 845   /   577 111 629 stomatologlesna@gmail.com

Magdalena Podhorodecka

Wałczanka z urodzenia. Od dzieciństwa chciała zostać lekarzem dentystą, dlatego zawód ten jest dla Niej zarówno pracą jaki i pasją.

Absolwentka UM w Szczecinie. Po ukończeniu pracowała w klinice stomatologicznej w Szczecinie, gdzie nabierała doświadczenia. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu dba nie tylko o uśmiech, ale również komfort pacjentów.

Dąży do kompleksowego, skutecznego rozwiązania problemów stomatologicznych swoich pacjentów. Dużo satysfakcji daje jej uśmiech i zadowolenie każdego pacjenta. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodontycznym, protetycznym, oraz leczeniem małych dzieci.

Kontakt

Godziny przyjęć: pon-czw: 9:00-19:00, Pt: 9:00-17:00

515 183 845, 577 111 629

lesna@stomatologlesna.pl

Wałcz, ul. Leśna 3

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności więcej informacji

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Wyjdź