515 183 845   /   577 111 629 stomatologlesna@gmail.com

Implantologia

Implantologia umożliwia odtworzenie brakujących zębów, dzięki czemu podniesiemy sobie komfort życia, żucia oraz odtworzymy estetyczny uśmiech. Implanty to dobre rozwiązanie dla osób z pojedynczymi brakami zębów, ale też dla pacjentów borykających się z problemem utrzymania protez całkowitych.
W naszej Klinice stosujemy system implantologiczny DENTSPLY SIRONA – ASTRA TECH, który jest przebadanym klinicznie, udokumentowanym naukowo oraz wykorzystywany w klinikach i gabinetach stomatologicznych na całym świecie. Oferowane przez nas dwuczłonowe implanty to rozwiązanie pozwalające uzyskać długotrwały efekt estetyczny najwyższej jakości.
Wszczepienie implantów jest wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Pierwszy zabieg polega na wszczepieniu implantu do kości, który zaszywa się szczelnie pod dziąsłem. Po 3-6 miesiącach sprawdzamy stabilizację wszczepu i rozpoczynamy etap protetyczny, czyli wykonujemy koronę lub most oparty na implancie.


Wykonujemy również:

N

Jednoczasową ekstrakcję i augumentację zębodołu

N

Podniesienie dna zatoki szczękowej metodą otwarta (sinus lift)

N

Podniesienie dna zatoki szczękowej metoda zamkniętą

N

Przeszczepienie bloku kostnego w celu poszerzenia lub podwyższenia wyrostka

N

Rozszczep wyrostka (spliting)

Kontakt

Godziny przyjęć: pon-czw: 9:00-19:00, Pt: 9:00-17:00

515 183 845, 577 111 629

lesna@stomatologlesna.pl

Wałcz, ul. Leśna 3

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności więcej informacji

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Wyjdź