515 183 845   /   577 111 629 stomatologlesna@gmail.com

Anita Szperling

Nazywam się Anita Szperling i jestem lekarzem dentystą. Stomatologia jest moja pasją i powołaniem. Pomimo dużego doświadczenia zawodowego ciągle poglebiam swoją wiedzę i rozwijam umiejętności na licznych sympozjach i szkoleniach w Polsce i za granicą.
W 2011 roku ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie.
Swoją karierę rozpoczęłam w Przychodni Stomatologicznej przy Szpitalu Wojskowym w Szczecinie.Kolejne doświadczenia zdobywałam w prywatnych klinikach w Szczecinie i okolicach. W 2014 roku rozpoczęłam pracę w prestiżowej klinice Thomas Lowerton Tandläkare w szwedzkim Malmö. Zajmowałam się tam kompleksowym leczeniem stomatologicznym oraz rekonstrukcjami zgryzu.
W 2017 roku podjęłam się nowego wyzwania, jakim są studia podyplomowe Master in Orthodontics (IAO). Od tego roku współtworzę zespół lekarzy „Stomatologii na Leśnej” w Wałczu, gdzie z przyjemnością zajmę się Państwa kompleksowym leczeniem. Szczególnej uwadze polecam Państwu nową skuteczną formę profilaktyki ortodontycznej, jaką jest terapia miofunkcjonalna dzieci. Po więcej informacji zapraszam rodziców wraz z dziećmi w wieku od 3 do 15 lat.

Kontakt

Godziny przyjęć: pon-czw: 9:00-19:00, Pt: 9:00-17:00

515 183 845, 577 111 629

lesna@stomatologlesna.pl

Wałcz, ul. Leśna 3

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności więcej informacji

Użytkowanie tej strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu usprawnienia działania witryny oraz tworzenia usług i ofert dostosowanych do Twoich potrzeb. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności

Wyjdź